Futbolay

24 HAZİRAN SEÇİMİNİ FIRSATA ÇEVİRİN...

24 HAZİRAN SEÇİMİNİ FIRSATA ÇEVİRİN...

Türkiye'nin gündemi 24 haziran seçimleri kime oy vereceğiniz bir yana bunu fırsata çevirmenin tamda zamanı!

 

Türkiye ani bir karar ile 24 haziranda erken seçime gitme kararı almış ve seçime sayı günler kaldı. Türkiye cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı ve genel seçimler dahil 24 haziran pazar günü büyük bir günü yaşayacak. Yeni çıkan yasalar ile birlikte bir çok parti baraj sorunu sebebi ile ittifak alma kararı aldı. AK PARTİ, MHP ve BBP oluşturduğu CUMHUR ittifakının yanında çok sayıda cemaat lideride AK PARTİ ve Recep Tayyip ERDOĞAN ı destekleyeceğini açıkladı. CHP, İYİ PARTİ, HDP ve SAADET PARTİ'si cumhurbaşkanlığı ve genel seçimlere bağımsız giriyor. https://www.betrolex9.com iddaa şirketi üyelerine cumhurbaşkanlığına ve genel seçimlere oran açtı ve kazanma fırsatınızda tamda burda! Gelin beraber olasılıklara bakalım...

 

Hangi adayın nekadar oy oranı potansiyeli var?

1- RECEP TAYYİP ERDOĞAN

Bildiğiniz gibi 16 yıldır iktidarda olan AK PARTİ genel başkanı ve CUMHURBAŞKANI Recep Tayyip ERDOĞAN en son referandum seçimlerinde tek başına %51.4 oy almış ve referandumdan istediği sonucu çıkarmıştır. Yapılan anketlerde %45 oy alacağı kesin gözüyle bakılıyor.  MHP ile CUMHUR ittifakınıdan %7 ortalama bir oy daha alacak ve %52 seviyelerine gelecek. Türkiye Cumhuriyeti kimliği almış  suriyelilerinde oy kullanıp hayranı oldukları Recep Tayyip ERDOĞAN'a oy vereceklerini unutmayın! ki  2. Tura gerek kalmadan ilk turda %53 ila %55 arasında oy alır ve CUMHURBAŞKANLIĞI nı kazanır. 

 https://www.betrolex9.com şirketi ilk turda Recep Tayyip ERDOĞAN kazanır oranı 1.95 olarak belirlemiş ve ayrıca 1.tur 2.tur farketmeksizin SIRADAKİ CUMHURBAŞKANI kim olur? Seçeneğine ise Recep Tayyip ERDOĞAN için 1.60 olarak belirlemiştir ki bu seçenek %100 kazanan bir seçenek ve  İddaa severler için mükemmelin ötesinde. Ayrıca Recep Tayyip ERDOĞAN için  İSTANBUL, ANKARA gibi şehirlerde 1. olurmu olmazmı gibi güzel seçenekler açılmış.

2- MUHERREM İNCE

CUMHURİYET HALK PARTİSİ adayı ve Muharrem İNCE partisinin desteği ile kalıplaşmış bir oy potansiyeline sahip. Yapılan tüm anket araştırmalarında %25 civarında oy olacağı gözüyle bakılıyor ama malesef bu oran cumhurbaşkanı olması için yeterli değil. Çok düşük bir ihtimal ile 1. turda %50 oy alan olmazsa eğer Muherrem ince 2. tura kalacak en güçlü aday.

https://www.betrolex9.com şirketi Muharrem İNCE için 2.70 oran belirlemiş. Ayrıca Muharrem ince için İZMİR, ANTALYA gibi illerde 1. olurmu olmazmı gibi güzel seçenekler açılmış. Bu seçeneklere oynanabilir.

3- Meral AKŞENER

Uzun yıllar MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİ'sinde aktif siyaset yapan Meral AKŞENER, İYİ PARTİ'yi kurmuş ve MHP seçmeninin  bir kısmını ve tarafsız seçmenindede bir kesimi kendi tarafına çekmeyi başarmıştır. İlk kes parti lideri olarak seçime girecek Merak AKŞENER için anketler %12 ila %13 arasında bir oy alabileceğini göstermektedir. Fakat bu oy oranı kesinlikle cumhurbaşkanı olması veya 2. tura kalması için yeterli bir oy oranı değil. 

https://www.betrolex9.com şirketi Meral AKŞENER için 19.00 oran belirlemiştir.

4- Selahattin DEMİRTAŞ

HALKLARIN DEMOKRATİK PARTİ'si tutuklu eski eş başkanı Selahattin DEMİRTAŞ 20ay önce cezaevine girmiş ve partisi tarafından aday gösterilmiştir. Anket araştırmaları HDP nin baraj altı potasında olduğu göstermektedir. Fakat HDP türkiye siyasetinde kilit parti olduğu için CHP seçmeninden oy alabilir ve meçlise girebilir. Yalnız HDP ye oy verecek CHP seçmeni CUMHURBAŞKANLIĞI yarışında Selahattin DEMİRTAŞ'a değil kendi adayları Muharrem inceye oy vereceklerdir. Bu demektirki Selahattin DEMİRTAŞ en fazla %7 ila %8 arasında oy alacaktır ki buda CUMHURBAŞKANLIĞI için çok yetersiz bir oy. 

https://www.betrolex9.com Şirketi Seahattin DEMİRTAŞ için 37.50 oran açmış. Ayrıca Selahattin DEMİRTAŞ için  DİYARBAKIR, BATMAN gibi illerde 1. olurmu olmazmı gibi seçenekler açmış. Bu seçenekler oynanabilir.

5 ve 6. adaylar Temel KARAMOLLAOĞLU - Doğu PERİNCEK

iki adayında diğer adaylara göre kazanma olasılıkları imkansız gibi görünmekte. 

https://www.betrolex9.com şirketi Temel KARAMOLLAOĞLU için 151.00 Doğu PERİNÇEK için ise 1001.00 oran belirlemiştir.

EN GÜÇLÜ ADAY!

Yaptığımız değerlendirmede 

Muharrem İNCE      %25

Meral AKŞENER     %12.50

Selahatin DEMİRTAŞ %7.50

Temel KARAMOLLAOĞLU %1.6

Doğu PERİNCEK %0.2   

Toplam 5 adayın oy oranı %46.8 çıkmakta. Buna göre CUMHUR İTTİFAKI yani Recep Tayyip ERDOĞAN ilk turda %53.2 oy olacak ve CUMHURBAŞKANI olacaktır. 

Recep Tayyip ERDOĞAN 1.95 Oran ile kaçırılmayacak banko bir seçenektir. 

 

BETROLEX HAKKINDA KISA BİLGİ

Şirket 2014 tarihinden bu yana türkiyedeki üyelerine güvenle hizmet vermekte. Güncel adresi https://www.betrolex9.com dur. 2017 Referandumunda EVET 1.85 - HAYIR 1.90 Bahsi açmıştır ve EVET gelmesi sonucunda üyelerine yüklü miktarlarda ödeme yapmıştır. Gibraltar hükümeti lisanslı bir şirkettir. Güvenle üye olabilirsiniz. Şimdiden BOL KAZANÇLAR. 

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


24 HAZİRAN SEÇİMİNİ FIRSATA ÇEVİRİN...

Türkiye'nin gündemi 24 haziran seçimleri kime oy vereceğiniz bir yana bunu fırsata çevirmenin tamda zamanı!