Futbolay

Adanasporlu futbolcular yaralı askeri ziyaret etti

Adanasporlu futbolcular yaralı askeri ziyaret etti

Takım kaptanı Tevfik Altındağ ile Gökhan Süzen ve Abdülaziz Solmaz 2 ay önce Bingöl’ün Genç ilçesinde PKK’lı teröristler ile girdiği çatışmada gazi olan ve Balcalı Hastanesi’nde tedavisi devam eden Uzman Çavuş Zeki Aksoy’u ziyaret edip, imzalı Adanaspor forması hediye etti.

Uzman Çavuş Zeki Aksoy, kendisine yapılan bu anlamlı ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu söyledi. Aksoy, “Adanaspor’un renklerine aşık bir taraftarım. Tuttuğum takımın oyuncularını yanımda görmek gerçekten beni çok mutlu etti. İyi ki Adanasporluyum. Hocalarımıza ve futbolcularımıza teşekkür ederim” dedi.

Takım kaptanı Tevfik Altındağ, Türk askeriyle gurur duyduklarını ifade ederek, “Vatani görevi için kendi hayatını tehlikeye atan kardeşlerimize sonsuz teşekkür ederiz. Türk milleti olarak onlara çok şey borçluyuz. Umarım Zeki Aksoy kardeşimiz en kısa zamanda sağlığına kavuşur” diye konuştu.

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.