Futbolay

Cenk Ergün'den Arda Turan sözleri

Cenk Ergün'den Arda Turan sözleri

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün önemli açıklamalarda bulundu.

İşte Cenk Ergün'ün açıklamalarından öne çıkanlar;

"Bu saatten sonra bir hareketlilik olmayacak. Biz daha önceden başladık çalışmalara. Bizim mart, nisan aylarında çalışmamız zaten başladı. Ciddi bir çalışma artık olmayacak ama hemen gelecek sezon çalışmalarına başlayacağız. Senegal'e gitmiştim, dönerken de aynı kişiyle uçakta karşılaştım. 'Cenk ağabey buradan Brezilya'ya gidiyormuşsun. Gazeteler öyle yazıyor.' dedi. Ben de 'İstanbul uçağındayız.' demiştim. Galatasaray taraftarı bir sonraki maçın saatini bekler oldu.

'ASAMOAH PLANLAR ARASINDA OLACAK BİR İSİM'

Transfer çalışmalarında herkesin çok büyük rolü var. Teknik direktör, scout herkes bu işin parçası. Asamoah prensipte bize gelmek istediğini söylen bir arkadaşımızdı. Juventus, 'Ben oraya başka oyuncu alırsam, Asamoah'ı bırakırım.' dedi. Birden fazla mevkide faydalanacak bir oyuncu. Son güne kadar bekledik. Daha sonra olmayınca da farklı alternatiflere yöneldik. Onlar içerisinde de Latovlevici transferini gerçekleştirdik. Asamoah defteri şu an için kapandı. Yeni transfer dönemi için planlar arasında olacak bir isim.

"ARDA BANA 'MUTLAKA BİR GÜN GALATASARAY FORMASI GİYECEĞİM' DEDİ"

Tudor, pozisyonları söyledi biz de ona göre sıralama yaptık ve çalışmalarımızı gerçekleştirdik. Arda Turan bana, 'Mutlaka bir gün Galatasaray forması giyeceğim.' dedi. Şartlar bir araya gelince oluşuyor. Bunlar bir araya gelince gerçekleşmemiz oluyor.

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Cenk Ergün'den Arda Turan sözleri

Galatasaray Futbol Direktörü Cenk Ergün önemli açıklamalarda bulundu.