Futbolay

GS Store’un hasılatını çaldırdı!

GS Store’un hasılatını çaldırdı!

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde, Galatasaray kongre üyesi Azeri işadamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı ve toptan kuyum malzemelerinin bulunduğu çantayı çaldırdı. Hırsızlık, kameralara saniye saniye yansıdı.

Olay, Kazım Özalp Caddesi üzerindeki Kaleiçi Kebapçısı’nda yaşandı. Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı olan 10 bin TL nakit ile 20 bin TL tutarındaki altının da içersinde olduğu çantasını kendisine ait restorandaki masanın üzerine koyduğunu anlatan Bahtiyar Muradov, yaşadıklarını şöyle anlattı:

"Yemek almak için ustanın yanına gittim. Çantamı ise masanın üzerine koydum. 30-40 saniye sonra döndüğümde çanta yerinde yoktu. İşyerinde aradık, personele sordum. Herkes görmediğini söyledi. Çantayı getirmemiş olabileceğimi düşündüm. Sonra kamera kayıtlarına baktık. Çantanın çalındığını o zaman anladık. 1.80 boyunda, orta yaşlı biri çantayı alıp gidiyor.
Çantanın içersinde Galatasaray Store’nin 2 günlük mağaza hasılatı vardı. Biraz ziynet eşyalarımız vardı. Bilgisayarımız ve içersinde önemli belgeler buluyordu. Arkadaştan ricam, en azından hard diskimizi geri versin. Çok mağdur olduk."

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


GS Store’un hasılatını çaldırdı!

Antalya’nın Muratpaşa İlçesi’nde, Galatasaray kongre üyesi Azeri işadamı Bahtiyar Muradov, Galatasaray Store’nin 2 günlük hasılatı ve toptan kuyum malzemelerinin bulunduğu çantayı çaldırdı. Hırsızlık, kameralara saniye saniye yansıdı.Olay, Kazım Özal...