Futbolay

Sonunda ! Nazifoğlu İçin İhraç Kampanyası

Sonunda ! Nazifoğlu İçin İhraç Kampanyası

Olağanüstü Divan Kurulu'nda yaptığı konuşması sırasında başkan Dursun Özbek ve yönetici Alper Narman ile tartışması sarı-kırmızılı camiada büyük tartışma başlattı.

Nazifoğlu'nun yönetimi eleştiren konuşmaları sırasında başta Alper Narman olmak üzere bazı yöneticilerin üzerine yürüyerek hakaretler etmesi divana damga vurmuştu.

OMUZ OMUZA!

Sarı-kırmızılı taraftarlar tepki gösterdiği Nazifoğlu'nun ihraç edilmesi için sosyal medyada, "Galatasaray için omuz omuza" etiketiyle kampanya başlattılar.

Nazifoğlu'nun ihraç edilmesi için düğmeye basan yönetimin bu hareketi karşısında muhalefetin de Alper Narman'ın da ceza alması için çalışma başlattıkları öğrenildi. 

(Takvim)

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Sonunda ! Nazifoğlu İçin İhraç Kampanyası

Galatasaray'da eski yönetici Levent Nazifoğlu'nun divan kurulunda yaptığı açıklamalar sonrası yaşanan tartışmalarda Alper Narman'ın üzerine yürüyen Nazifoğlu'nun ihracı için yönetim çalışma başlatıyor.