Futbolay

"UEFA'yı yine kazanabiliriz..."

"UEFA'yı yine kazanabiliriz..."

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Lazio maçı öncesi basın toplantısında konuştu...  

Galatasarayın Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve kaptan Selçuk İnan, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacağımız Lazio maçı öncesi basın toplantısında konuştu..

Denizli öncesi söz alan Selçuk İnan: "Üzerimize düşeni yapmak zorundayız. Güçlü bir takıma karşı oynayacağız, bu avantajı kullanmak zorundayız, bu maç için gerekli çalışmaları yaptık. UEFA Kupası'nı kazanan bir takımın oyuncusu olmak bizim için gurur verici. Biz de umarım bu kupayı tekrardan Türkiye'ye getirebiliriz, bunu yapabilecek güçteyiz." dedi.

"LAZIO MAÇI ÇOK ÖNEMLİ..."

Galatasaray'daki 200. maçına çıkacağını belirten Selçuk; "Her maça çıktığım zaman ayrı ayrı duygular ile çıkıyorum. Lazio maçı bizim için çok önemli, güçlü bir takıma karşı oynayacağız ve bunun farkındayız. Kendi sahamızda avantajlı skor istiyoruz. Çok iyi konsantre olduk. Ne olursa olsun yarın istediğimiz sonucu alacağız. Lazio maçı bu senenin en önemli maçlarından biri. Takımca çok iyi konsantre olduk. İstediğimiz skoru alacağımızı düşünüyorum." diye konuştu.

Yorum yapın

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan Futbolay veya futbolay.com hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


"UEFA'yı yine kazanabiliriz..."

Galatasaray Teknik Direktörü Mustafa Denizli, UEFA Avrupa Ligi'nde oynayacakları Lazio maçı öncesi basın toplantısında konuştu...  Galatasarayın Teknik Direktörü Mustafa Denizli ve kaptan Selç...